Menu

.pepper..family

Spoznajte celý náš tím a zistite, prečo to robíme

.pepper..field

V roku 2018 sme priviezli prvýkrát pravé certifikované Kampotské korenie.
Dnes sme jedným z najväčších vývozcov na svete. Nie sme sprostredkovatelia veľkých a bohatých zahraničných fariem.
Všetka krásna práca, ktorú tu uvidíte, je dielom nás - .pepper..teamu

Kto za tým všetkým stojíDavid

Chief Troublemaker
Zakladateľ, vizionár a hnacia sila značky. Starám sa najmä o rozvoj a inovácie spoločnosti na českej a kambodžskej strane a dohliadam na expanziu. Mojou motiváciou sú úsmevy farmárov na jednej strane a spokojní zákazníci na strane druhej.


Klára

Chief Pepper Storyteller
Som zodpovedný za to, ako vyzerá .pepper..field - vrátane dizajnu všetkých produktov a príbehu, ktorý sa v ňom objavuje. Od samého začiatku pomáham rozprávať o kráse a príbehu korenia prostredníctvom našich výrobkov. Podobné príbehy hľadám aj u ďalších českých značiek, s ktorými vytvárame netradičné pochúťky.


Lukáš

Chief Digital Ninja
Dohliadam na všetko digitálne a vďaka mne a môjmu tímu sme jedným z najúspešnejších startupov v Českej republike. Nie som veľmi viditeľný, ale moja práca je - som tak trochu introvert, ktorý riadi celú značku. V mojom svete tabuliek a kódov existuje celý svet .pepper..field.

Lenka

Chief of Disaster
Som majster expedičného chaosu. Mojou úlohou je zabezpečiť, aby všetko do seba zapadalo. Mám na starosti dopravu, eshop, dodávateľov, optimalizáciu skladových zásob a v neposlednom rade výber tých najšikovnejších rúk, ktoré váš balíček s láskou a starostlivosťou zabalia.


Sim

Chief Cambodian
Ajaa má srdce na správnom mieste, keďže sám vyrastal na ulici, a jeho snom je urobiť z Kambodže lepšie miesto pre život mnohých Kambodžanov prostredníctvom .pepper..field. Je to neuveriteľne pracovitý človek, ktorý najradšej trávi čas s rodinami našich farmárov a na druhý deň prezentuje ministrovi obchodu s úplným pokojom, akoby to robil celý život!


Marek

Chief Code Ninja
Mojou úlohou je, aby každý pixel našich webových stránok, e-shopov a interných systémov bol aspoň z polovice taký dokonalý ako guľôčka Kampotského korenia. Práca v .pepper..field ma napĺňa pocitom, že jednotlivci so spoločným cieľom môžu zmeniť svet k lepšiemu.


Eliška

Manager of the Universe
Ak potrebujete niečo vybaviť, je tu váš manažér vesmíru! Starám sa o chod celej kancelárie, aby nič nechýbalo a aby mal každý všetko. Najviac ma baví, že každý deň je na .pepper..field niečo nové a stále sa učím nové veci. Bonusom k tomu všetkému je náš skvelý tím!


Pavel

Karma Trader
Celý život som chcel robiť zmysluplnú prácu. Práca v .pepper..filed, kde pracujeme s úžasnými ľuďmi, aby sme pomohli kambodžským farmárom a ich rodinám zlepšiť ich život, ma napĺňa a robí mi dobre na duši. Preto som v .pepper..field.


Petr

Digital Marketing Ninja
Nie som viditeľný, ale moju prácu vidíte veľmi často. Som tu, aby ste nezmeškali žiadnu z našich akcií alebo nových produktov.


Lynn

Pepper Believer
Hľadala som spoločnosť, ktorá sa snaží vytvoriť udržateľný spôsob, ako zlepšiť život ľudí v iných krajinách. Nemohla som uveriť svojmu šťastiu, keď som sa pred niekoľkými rokmi stretla s tímom a bola som požiadaná, aby som sa k nemu pridala. Budem riadiť našu prítomnosť v Kambodži a pomáhať rozširovať náš dosah a výhody, ktoré naša práca prináša. Je to naozaj splnený sen.


Tomáš

Digital Artist
Kreatívne kúzla vytváram z ničoho (od základu) pre všetko, samozrejme, ideálne lusknutím prstov. Moju prácu môžete vidieť na všetkom, na čom vidíte naše logo - od tlačených etikiet na obaloch až po nákup v obchode. Mám rád výzvy a progres, a preto som sa pridal k rýchlo rastúcemu .pepper..teamu som od prvého dňa videl potenciál.


Kde ste nás už videli


o-nas
o-nas
o-nas
o-nas
o-nas
o-nas
 
o-nas
o-nas
o-nas
o-nas
o-nas o-nas o-nas

Projekt .pepper..field sme začali v roku 2018 a odvtedy je Kambodža naším druhým domovom. Vďaka 100 % fair trade odberu korenia zabezpečujeme hospodársky rast a sebestačnosť v regióne, ako aj technologický rozvoj.
Vďaka veľkému rozvojovému vplyvu projektu na Kambodžu nám Česká rozvojová agentúra verí a podporuje nás.
V súčasnosti pomáhame viac ako 200 farmárskym rodinám žiť dobrý život. V našej spoločnosti sme hrdými členmi združenia Corporate Social Responsibility (CSR) a plníme ciele trvalo udržateľného rozvoja stanovené Organizáciou Spojených národov. Za našu prácu sme v roku 2021 získali 2. miesto v kategórii podnikov v rámci ocenenia SDG.
To, že dovážame naozaj kvalitné suroviny, potvrdzuje aj ocenenie Great Taste, ktoré získali dve naše korenia, z ktorých jedno získalo najvyššie trojhviezdičkové ocenenie.
Podarilo sa nám spojiť chuť korenia, konať dobro v Kambodži a priniesť vám autentickosť nášho projektu v podobe luxusných darčekov, ktoré pomáhajú.
Ďakujeme!

o-nas
o-nas
o-nas
o-nas
o-nas
o-nas