Menu

Kampotské korenie

Objavujte nové chute a experimentujte s najlepším korením na svete.

Prekvapte

Kampotským korením

Poznajú Vaši hostia chuť pravého korenia? Nové netradičné menu, atypické nápoje a prekvapivé dezerty. Kombinujte chute, ktoré hostia doteraz nemali príležitosť ochutnať.Spoločné varenie s Oldřichem Matouškem v Bruxx

Staňte se členom


V našom .pepper..klube sú najlepšie české reštaurácie, ktoré sme starostlivo vybrali na základe prestížnych ocenení a doporučení. Počet miest je limitovaný aktuálnymi zásobami a nové reštaurácie sú oslovované vždy raz za tri mesiace.

Chcete sa stať členmi Pepper klubu? Napíšte nám!

Chci sa stať členom

Členstvo v klube


Nie je to len o korení. Sme najväčšími odborníkmi na Kambodžu v Českej republike a našim partnerom prinášame možnosť ako prvým ochutnať novinky v našom portfóliu, ale aj možnosť pripraviť netradičné gastronomické eventy s atmosférou JV Ázie.

dizajnové mlýnčeky

Naše mlynčeky sú vyrobené z českého dreva a majú v sebe zabudovaný najlepší mechanizmus, ktorý je ideálny na mletie organických produktov. Na našich dizajnových edíciách sa vždy spolupracovali šéfkuchári tak, aby maximálne vyhovovali interiéru ich reštaurácie, ale aj im samotným.

darčekové sady

Netradičné darčeky pre partnerov i pre hostí – darujte naše ikonické sady Kampotského korenia v skúmavkách z českého skla a drevených obaloch s možnosťou gravírovania vlastného loga a mena obdarovaného. Všetko robíme poctivo, ručne a maximálne flexibilne.

Tématické eventy

Pomôžeme Vám so špeciálnym menu nápojmi a atmosférou juhovýchodnej Ázie, ktorá je naším druhým domovom. Objavte so svojimi hosťami doteraz nepoznaný kút Ázie, ktorý je zároveň jeden z najzaujímavejších a najpestrejších.

S kým spolupracujeme

Najlepšie reštaurácie v Českej republike.

Sú to naše partnerské reštaurácie a šéfkuchári, ktorí z Kampotského korenia vytvárajú dokonalý chuťový zážitok aj vďaka svojim skúsenostiam. Každý deň nás tak inšpirujú k novým chuťovým kombináciám, ktoré nás neprestávajú baviť a my ich Vám radi ukážeme.

Art & Design MIURA


Aureole


Borgo Agnese


BRASILEIRO


Bruxx


Butcher's


Café Savoy


Casa de Carli


Chateau Mcely


CODA


ESKA


Etnosvět


GOLDIE


GRAND CRU


HOTEL PARIS PRAHA


Hilton Prague


KAMPA PARK


LA BODEGUITA


LA VERANDA


LEVITATE


LE GRILL


Manu Risto & Lounge


Na Kopci


NUANCE


Pasta Fresca


Rizotti


SALABKA


SIA


SOHO


SPICES


Spojka


Tiskarna


VILLA RICHTER


U LABUTE


YAMATO


Letenský zámeček


ZDENEK'S OYSTER BAR


Kontakt

Zaujíma Vás viac informácií?

Koreniu sme posledné roky zasvätili celý svoj život aj srdce a radi Vám o ňom povieme niečo viac.